Юрій ВЕРНИДУБ: «Мрії помирають останніми»

Наставник «Кривбаса» прокоментував матч 24-го туру проти «Інгульця» (0:0)

Головний тренер «Кривбаса» залишився задоволеним грою своєї команди проти «Інгульця». Однак результат, на думку Вернидуба, міг бути кращим.

«В першому таймі єдине чого нам не вистачало - результативної передачі. Після перерви, скажу чесно, гра вирівнялася - команда «Інгулець» перебудувалася. Якщо перший тайм вони грали 5-2-3, то у другому Сергій Іванович почав грати 4-2-3-1 - класику. Моменти були в обох команд. Жалкую, що після вилучення ми не змогли дотиснути суперника. Була штанга, влучання в нашого гравця, коли м'яч летів у ворота. Треба було ефективніше атакувати. Це говорить про те, що навіть у більшості ми ще не вміємо грати в позиційних атаках. Тому результат 0:0.

Через три дні у нас гра з «Динамо» в Кривому Розі. Вся боротьба ще попереду, як для тих, хто гратиме перехідні матчі, так і для тих, хто претендує поборотися за місце в Лізі Конференцій. Ми мріємо про це. Побачимо. Мрії помирають останніми», - сказав Юрій Вернидуб.

«Кривбас» після 24 турів посідає шосте місце в таблиці, маючи в активі 32 очка.