Пеп ГВАРДІОЛА: «Ми чудово захищалися у штрафному майданчику»

Іспанець – про другу зустріч із «Баварією»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував нічию 1:1 з «Баварією» у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Третій рік поспіль ми у півфіналі Ліги чемпіонів. Нам довелося довго відбиватися у першому таймі. Ліворуч ми стримували то Комана, то решту. У господарів були один-два гольові моменти до пенальті, але всередині штрафного майданчика ми дуже добре тримали оборону. Другий тайм вийшов набагато краще.

Я знаю цей стадіон. Знаю, як «Баварія» може пресингувати, з якою вірою вона може грати. Ми чудово захищалися у штрафному майданчику. Ми дуже додали в цьому аспекті порівняно з минулим сезоном», - заявив Гвардіола.

Нагадаємо, «Манчестер Сіті» зміг обіграти «Баварію» за сумою двох зустрічей, здобувши вдома велику перемогу - 3:0.

Юрій Остроумов Джерело: УЄФА
По темі:

Футбол | 18 травня 2024, 01:50 0

Чаплі посідають перше місце у Східній конференції, у Західній лідирує Реал Солт-Лейк