Букайо САКА: «Ми не можемо просто дивитися крізь пальці на такі ігри»

Вінгер збірної Англії – про перемогу у матчі кваліфікації Євро-2024 проти України

У неділю, 26 березня, відбувся матч 2-го туру відбірного етапу Євро-2024 у групі С між збірними Англії та України. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «трьох левів».

Після закінчення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив оцінку гравцям. Найкращим став вінгер «трьох левів» Букайо Сака, який отримав 8.7 балів. На 37-й хвилині поєдинку він віддав гольову передачу на Гаррі Кейна, а за 3 хвилини забив шедевральний м'яч у ворота Анатолія Трубіна.

Сака прокоментував свій перфоманс та впевнену перемогу англійців над українською командою:

«Щойно м'яч відірвався від моєї ноги, я зрозумів, що він влучить у ціль, і коли я подивився вгору, я побачив, що він йде у верхній кут. Я відразу зрозумів, що битиму, і це був один із моїх найкращих голів.

Я вважаю, що це був чудовий командний виступ. Деякі хлопці втомилися після останнього матчу, але ми грали дуже добре та задоволені трьома очками. Ми були дуже зрілими щодо цього - ми не можемо просто дивитися крізь пальці на такі ігри, ми автоматично не потрапимо на змагання. Ми маємо пройти кваліфікацію».