Які команди можуть стати суперником Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде вже 24 лютого о 13:00 за Києвом

У четвер, 23 лютого, «Шахтар» Донецьк зумів обіграти французький «Ренн» за сумою двох матчів і вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи.

За тиждень до цього «Шахтар» у Варшаві здобув перемогу з рахунком 2:1. На цей раз «Ренн» вдома відіграв фору завдяки голу Карла Токо-Екамбі на початку 2-го тайму. Було призначено додаткові тайми. Спочатку забив «Ренн» (2:0), а «Шахтар» зрівняв рахунок на останній хвилині завдяки зрізці захисника суперника (2:1).

Пенальті були валідольними. Маючи перевагу 3:1 після трьох ударів, гірники промазали двічі і рахунок зрівнявся (пен. 3:3). Але далі пощастило саме команді Йовічевіча (пен. 5:4).

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде вже 24 лютого о 13:00 за Києвом.

У суперники гірникам потрапить один із 8 сіяних клубів, які восени стали переможцями своїх груп: