Один з найкращих у матчі. Названо оцінку Циганкова за гол і асист у Ла Лізі

«Жирона» разом з українцем розгромила «Альмерію» з рахунком 6:2

У п'ятницю, 17 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Жироною» та «Альмерією». Гра завершилася з рахунком 6:2 на користь команди з Каталонії.

Український хавбек Віктор Циганков вийшов в основі та відіграв 65 хвилин матчу. У першому таймі він відзначився голом та результативною передачею. На 34-й хвилині Циганков замкнув передачу Родріго Рікельме. Це його перший гол за «Жирону». А на 43-й хвилині Віктор віддав асист на Хаві Ернандеса Карреру, причому зробив це п'ятою.

Після поєдинку статистичні портали WhoScored та SofaScore виставили Циганкову оцінки. Від WhoScored Віктор отримав 8,3 бала, а від SofaScore - 8,1 бала.

За матч, окрім голу та гольової передачі, українець зробив 28 дотиків м'яча, віддав 14 точних передач, з яких 2 ключові, виграв 1 верхову дуель із 3, заробив 1 фол і заблокував 1 удар суперника.

Данііл Агарков Джерело: WhoScored