Лаутаро МАРТІНЕС: «Попереду у нас – два фінали»

Аргентинський нападник – про матч із Саудівською Аравією

Форвард збірної Аргентини Лаутаро Мартінес поділився думкою щодо поєдинку 1-го туру групової стадії ЧС-2022 із командою Саудівської Аравії, в якому південноамериканці сенсаційно програли з рахунком 1:2.

«Ми програли через помилки, допущені у другому таймі. Такі деталі роблять різницю. Ми маємо виправити помилки. У першому таймі ми мали забити більше одного голу. Це чемпіонат світу, попереду у нас - два фінали.

Дуже боляче. Ми дуже хотіли розпочати чемпіонат світу з перемоги. Але це вже сталося. Тепер ми повинні тренуватися і думати про те, що чекає на нас попереду», - заявив Мартінес.

У наступному матчі чемпіонату світу Аргентина зіграє 26 листопада з Мексикою, а 30-го числа на неї чекає зустріч із командою Польщі.

Юрій Остроумов Джерело: Twitter