Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Ми тільки й робимо, що переїжджаємо з місця на місце»

Півзахисник київського «Динамо» – про матч із «Кривбасом»

Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував матч 10-го туру чемпіонату України з футболу проти криворізького «Кривбасу»:

«Наші суперники з чемпіонату України готуються до матчів у тижневому циклі, і у них більше часу на цю підготовку, на те, щоб детально розібрати нашу гру

А ми тільки і робимо, що переїжджаємо з місця на місце. Повноцінного відновлення після матчів та підготовки до наступних ігор зараз майже немає. Можна сказати, що ми граємо на тому фундаменті, який заклали в процесі міжсезонної підготовки.

Чудово знали, як грають команди Вернидуба: вони завжди б'ються з першої хвилини і до останньої. Так було і сьогодні. «Кривбас» на початку матчу добре нас пресингував. Хвилин на 10-15 ми певною мірою загубилися на футбольному полі. Але потім гра у нас пішла, забили два м'ячі. З'явилася впевненість у власних діях, і це дозволило нам здобути перемогу».

Зазначимо, що матч «Динамо» - «Кривбас» завершився з рахунком 3:1.

Данііл Агарков Джерело: Динамо Київ від Шурика