Олександр КУЧЕР: «Наче Верес два забив, а переміг Металіст»

Наставник «Металіста» – про перемогу над рівненським клубом

Головний тренер харківського «Металіста» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди над рівненським «Вересом» (2:1) у матчі Winter Cup 2022.

«Наче «Верес» два забив, а переміг «Металіст». Буває і таке у футболі - є такі курйози. Сьогодні він був на нашу користь.

У першому таймі володіли перевагою та створювали моменти, але не було ударів та завершення. У перерві сказали, що треба додати агресії попереду. Пішли вперед і потрапили в полон - пропустили. Але диво та вітер нам допомогли - задув м'яч у ворота.

Мені сподобалося, що хлопці не зупинилися та бігли вперед, хотіли забити м'яч. І це їм вдалося. Я хочу відзначити суперника, який мав гарні моменти. Вони вибігали у контратаки й теж могли нам забивати», - сказав Кучер.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3
По темі:

Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років