Чотири головні поєдинки вечора боксу у Броварах

Український бокс гарно переходить у 2022 рік

До боксерських вечорів прийнято ставитися поблажливо. Зазвичай тут розгойдуються наші зірки або б'ються ті, хто є місцевими зірками проти бійців невисокого рівня. Це правда, але не до кінця. Наприклад, в Україні бився той самий Головкін, але андеркарди часто справді недостатньо цікаві.

Але вечір боксу у Броварах 18 грудня - точно не такий. Туди варто приїжджати заздалегідь, бо один поєдинок кращий за інший. Окрім цього, бої транслюватимуть на ESPN - а це, як ви розумієте, величезний крок до впізнання кожного спортсмена.

Саме час обговорити чотири головні поєдинки вечора боксу у Броварах.

Арнольд Хегай (16-1-1, 10 КО) - Вісенте Мартін (39-8-1, 21 КО)


Instagram. Арнольд Хегай

Арнольд - один із найбільш недооцінених українських спортсменів. Спочатку Хегай мав чудову кар'єру в тайському боксі. Там він був одним із членів збірної, регулярно їздив на міжнародні турніри, але перестав виступати через травми.

Перейшовши до професійного боксу, Арнольд довгий час їздив до Росії і регулярно перемагав там росіян. Українець - дуже яскравий, безкомпромісний спортсмен. Любить працювати в атаці, пробивати серійно та тиснути на опонентів. Такий стиль люблять і в Америці, куди він потрапив.

Результати Хегая не залишилися непоміченими - у 2018 році він уперше побився у США, а потім їздив туди ще двічі. 2019 року спочатку переміг, а потім вийшов на бій за титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBO. Фактично, це статус офіційного претендента на титул чемпіона світу, але зі Стівеном Фултоном Арнольд не впорався. Аж надто хорошим і технічним був американець у тому поєдинку. Українець не давав відпочивати, але й виграти не зумів.

Після цього одесит зник і повертається першим професійним поєдинком в Україні. Суперник - 36-річний аргентинець Вісенте Мартін. Візаві не найпотужніший, але й Арнольд не бився два роки. А шоу Хегай завжди дарує яскраве - тут нудьгувати не доведеться.

Ігор Шевадзуцький (8-0, 8 КО) - Каміль Соколовський (11-23-2, 4 КО)


Instagram. Игорь Шевадзуцкий

Рекорд суперника Ігоря не вражає, так. Але рано бити на сполох. Каміль - перший гейткіппер на шляху багатьох боксерів. Не сказати, що це по-справжньому потужне випробування, але достатнє, щоб працювати на повну.

Шевадзуцький - фірмовий нокаутер. Не найвишуканіший, але фізично неймовірно сильний, а ще великий і влучає так, що дивитися страшно. Суперник був нокаутований лише тричі і жодного разу українцем. Віктор Вихрист та Владислав Сіренко змогли лише перебоксувати його рішеннями суддів.

Цікавий тест для Шевадзуцького в цілому. І для його техніки, і для мислення, і для ударної сили. Може увійти в історію як перший українець, який нокаутував Соколовського. Не найбільше досягнення, але також непогано.

Владислав Сіренко (18-0, 15 КО) - Андрій Руденко (34-5, 20 КО)


K2 Promotion. Владислав Сиренко

Спочатку Сіренко мав боксувати з Міхаелем Валлішем, але німець травмував ногу. В результаті суперник змінився точно не в гірший бік.

Руденко - активний український суперважковаговик, який уже давно в цій справі і встиг перебоксувати з багатьма топами. Українська версія Валліша, лише трохи успішніша. Андрій і в рейтингах вище, і перемагав відомих бійців іноді. Бив тих же Айріха та Насіменто. Не Джойс і Джошуа, звичайно, але теж нічого.

Сіренко налаштовується на великий поєдинок, а промоутери просувають шоу як поєдинок за звання другого супертяжа України після Олександра Усика. Десь так воно і є - особливо, якщо переможе Сіренко. Навряд чи Руденко може претендувати на такий статус.

Безумовно, Андрій - дуже активний боксер, який не боїться нікого, виходить у ринг проти того, кого потрібно. Але все ж таки бути одразу після Усика - звучить голосно, враховуючи статус українця не лише в українському, а й світовому боксі прямо зараз.

Принаймні, Сіренко молодший - йому лише 28. Часу, щоб довести такий реверанс, ще безліч. А ось 38-річному Руденку вже пізно щось доводити. Перемогти, щоб хайпонути, довести і потім заробити ще - звісно. Але боксерський вік, особливо, коли він настільки насичений, не вічний.

Денис Берінчик (15-0, 9 КО) - Іса Чанієв (15-3, 7 КО)


K2 Promotion. Денис Беринчик

Перестаньте, будь ласка, називати Чанієва прохідним суперником. Це найкраще, що було у кар'єрі Дениса. Чи це щось говорить про його кар'єру і те, що він довго запрягав із переходом? Звичайно. Але що поробиш?

Чанієв був за крок від статусу чемпіона світу. Вилетів він тоді жорстко і жорстоко, але ж дістався? Дістався. А від Річарда Коммі хто тільки не падав. Там у списку не нокаутованих не так багато суперників ганського бійця.

Чанієв - хороший суперник для Берінчика. Небезпечний, але Денису по зубах

Наразі Іса повернувся у форму - дві перемоги поспіль, одна над українцем Владиславом Мельником, у другому бою він виніс казаха Нуртаса Абженова одним ударом. Він молодший на чотири роки - Чанієву 29 років, Берінчику - 33. Мотивований, адже така перемога одразу підніме його у топ-10, враховуючи, що Денис зараз у топ-3 легкої ваги. А ще дуже сильний фізично.

Звичайно, він поступається Берінчику в майстерності та вміннях. Українець уміє у рингу, якщо не все, то дуже багато. Б'є під різними кутами, рухається, йде з лінії атаки. Цього в нього не відібрати. Але кліпати очима в розмінах точно не варто. Там Чанієв може влучити так, що за Дениса доведеться переживати.

Хороше конкурентне протистояння, за яким точно варто стежити.

Лев Кравців Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 22 грудня 2024, 10:15 6

Легенда боксу хоче побачити мегафайт Джошуа – Ф'юрі

Коментарі