СК Сокіл здобув першу перемогу в історії клубу вже у другому турі Суперліги

Данило Макаренко оформив перший шатаут в історії хокейної Суперліги України

Сьогодні, 14 грудня, у рамках 2-го туру хокейної Суперліги України «Краматорськ» приймав київський СК «Сокіл».

Відкрити рахунок командам вдалося лише під кінець другого періоду - більшістю скористався нападник СК «Сокіл» Єгор Іванов. Під кінець основного часу матчу Олег Тимченко замінив воротаря на шостого польового гравця, але замість того, щоб забити, «Краматорськ» пропустив - гольову точку в матчі поставив Сергій Мельников. А на останніх хвилинах матчу фол Павла Тарана призвів до ще одного голу - 3:0 на користь СК «Сокіл».

Таким чином, СК «Сокіл» виборов першу перемогу в історії клубу вже в другому матчі зі старту чемпіонату, а голкіпер київського клубу Данило Макаренко оформив перший шатаут в історії хокейної Суперліги України.

Суперліга. 2-й тур

Краматорськ - СК Сокіл - 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Іванов (Шахворостов, Костіцин, більш.), 38:08; 0:2 Мельников, 58:56; 0:3 Шахворостов, 59:41.

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв - Таран (А), Ваулін - Летов, Мальцев - Афанасьєв; Столяренко (К) - Сергієвський - Градович, Жвачкін (А) - Афанасьєв - Гриценко, Тимченко - Семенов - Середницький, Говорушко - Сірченко - Калиничев.

СК Сокіл: Макаренко (Теплицький); Дорофєєв (А) - Міцкевич, Шуленін - Халіков, Петрухно (К) - Фроленко; Шахворостов - Іванов - Костицин (А), Мельников - Олійник - Стоклоса, Курах - Хірса - Аміров.