UK Championship: визначились учасники півфіналів

В Англії зіграно матчі 1/4 фіналу

В англійському Йорку триває Відкритий чемпіонат Великобританії зі снукеру. Напередодні визначились учасники 1/2 фіналу.

Безумовно, вся увага була прикута до протистояння між четвертим та п'ятим номерами посіву - Ронні О'Салліван зустрічався з Кайреном Вілсоном. Матч вийшов напруженим. Кайрен почав із серій у 92 та 117 очок, але Ронні до перерви зрівняв рахунок, також оформивши сенчурі. Суперники обмінювалися фреймами, а у вирішальній партії Вілсон скористався помилкою суперника, набрав 102 очки за підхід та святкував перемогу - 6:5.

Люка Бресель несподівано легко впорався з Ентоні МакГіллом і став першим снукеристом із континентальної Європи, який пробився до півфіналу турніру «Потрійної корони». Зазначимо також, що ніхто із півфіналістів цьогорічного розіграшу UK Championship не виходив у фінал цього турніру. Тож мотивація у кожного гравця буде просто неймовірною.

Чжао Сіньтун невпевнено розпочав матч проти Джека Лісовського. Він програв два стартові фрейми, але потім взяв 6 партій поспіль, причому в п'яти зробив півсотенні серії - 6:2.

Четвертим півфіналістом став Баррі Хокінс, який досить легко здолав ветерана Енді Хікса. Вже до перерви він вів у рахунку 4:0, а після поновлення гри дозволив супернику взяти лише одну партію - 6:1.

Півфінали відбудуться у суботу, 4 грудня.

UK Championship, 1/16 фіналу (29-30 листопада):
Марк Джойс - Джордан Браун - 3:6
Ентоні МакГілл - Чжоу Юелун - 6:5
Рікі Волден - Ентоні Гамільтон - 4:6
Люка Бресель - Стівен Магуайр - 6:0
Кайрен Вілсон - У Йізе - 6:3
Бен Вулластон - Лайем Хайфілд - 6:4