Чергова впевнена перемога. Металіст в Харкові розгромив Краматорськ

Номінальні господарі майже півгодини грали в меншості

Матч через концерт в Краматорську був перенесений до Харкова, тому номінально виїзна гра стала для «Металіста» фактично домашньою. Харків'яни не розчарували своїх прихильників, забивши три м'ячі у ворота суперників.

В першому таймі лише деякий час «Краматорськ» показував гідну гру. Потім команда стомилася, почалися створюватися гольові моменти і врешті-решт Поступаленко після навісу справа відкрив рахунок.

В другому таймі ситуація не змінилася. Чергове вилучення в суперника «Металіста», черговий пенальті, черговий гол Пейшото. Танчик добив краматорців, зробивши рахунок великим. Далі футболу вже не було, одні не могли, інші не дуже і хотіли.

3:0 - «Металіст» продовжує йти по переможному графіку. Десята перемога в десяти матчах (чемпіонат і Кубок).