Франція – абсолютний тріумфатор в гандболі на ОІ

Успіх чоловічої команди підтримала жіноча збірна

У Токіо завершився жіночий гандбольний турнір. Також, як і в чоловічому гандболі, олімпійське золото завоювала збірна Франції.

У фінальному поєдинку проти ОКР француженки спочатку виграли перший тайм - 15:13, потім дозволили суперницям наздогнати себе на початку другого ігрового відрізку - 16:16, але після цього зуміли оформити ключовий ривок - 6:0 і далі спокійно довели матч до перемоги - 30:25.

Таким чином, олімпійське золото в чоловічому і в жіночому гандбольних турнірах їде до Франції. Нагадаємо, днем ​​раніше чоловіча збірна Франції обіграла у фінальному поєдинку данців і стала олімпійським чемпіоном.

Бронза жіночого гандбольного турніру дісталася норвежкам, які в матчі за третє місце розгромили команду Швеції - 36:19.