Тренер Костевич: «Тижневий змагальний марафон позначився на виступі»

Тренер висловився про невдачу спортсменки

Представниця кульової стрільби, українка Олена Костевич, зупинилася за крок від фіналу Олімпійських ігор в Токіо. Спортсменка не змогла подолати другий етап кваліфікації у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Виступ спортсменки прокоментував її тренер Ігор Чередінов

«Певно той психологічний тиск, що відчувала Олена впродовж цього тижневого змагального марафону, дався взнаки. І сьогодні не вдалося відстріляти так само влучно як учора - у першій кваліфікації по нерухомій мішені. Швидкісна стрільба, на жаль, не підкорилася», - сказав Чередінов.

Відзначимо, що на цьому для Костевич Олімпійські ігри-2020 завершено. Раніше вона в парі з Олегом Омельчуком завоювала бронзу в стрільбі з 10 метрів у міксті, а в фіналі змагань з кульової стрільби з 10 метрів Олена посіла 4 місце, зупинившись за крок від медалі.

Максим Гаптар Джерело: НОК України
По темі:

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 17

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ