Хто першим постраждав? Правила виїзного голу нема, в ЛЧ призначено овертайм

У першому раунді кваліфікації ЛЧ зустрічалися «Борац» і ЧФР «Клуж»

В єврокубках влітку припинило діяти правило виїздного голу. 13 липня вперше це відчули команди на практиці.

У матчі першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів грали боснійський «Борац» і румунський ЧФР «Клуж». У ньому вперше було застосовано нове правило УЄФА - не враховувати гостьові голи.

Першу гру вдома виграв ЧФР «Клуж» з рахунком 3:1, а у матчі-відповіді в основний час був зафіксований рахунок 2:0 на користь «Бораца».

При колишньому правилі боснійський клуб мав би перевагу за рахунок гола, забитого на виїзді. Однак тепер були призначені два овертайми по 15 хвилин.

На 118-й хвилині ЧФР «Клуж» забив вирішальний гол, і «Борац» став першим клубом, який постраждав від скасування правила виїзного голу.

Ліга чемпіонів 2021/22

Кваліфікація Q1. Другі матчі, 13 липня

Борац (Боснія і Герцеговина) - ЧФР Клуж (Румунія) - 2:1 д.ч. (перший матч - 1:3)

Голи: Враньєш, 60, Морайтіс, 64 - Кіпчу, 118.