ОФІЦІЙНО. Матч Данія - Фінляндія дограють сьогодні

Поєдинок буде відновлено о 21:30

УЄФА офіційно повідомив про те, що матч першого туру Євро-2020 Данія - Фінляндія буде дограний сьогодні. Поєдинок відновиться о 20:30 за місцевим часом (21:30 за Києвом).

Повідомляється, що матч буде дограний сьогодні на прохання самих гравців. Команди дограють перший тайм, після чого на них чекає 5-хвилинна перерва і другий тайм.

Нагадаємо, матч був перерваний в кінці першого тайму через те, що прямо на полі знепритомнів хавбек збірної Данії Крістіан Еріксен. Гравець «Інтера» вже прийшов до тями і знаходиться в лікарні, його стан стабільний.

О 22:00 по Києву в Санкт-Петербурзі почнеться ще один матч Євро-2020, між Бельгією та Росією.

Олег Дідух Джерело: УЄФА
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді