Світоліна здобула вольову перемогу над Анісімовою на турнірі в Римі

Українка відверто провалила перший сет, але зуміла зібратися і здобути перемогу

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) виграла свій стартовий матч на турнірі WTA 1000 в Римі.

Українка, посіяна під п'ятим номером, у другому колі здолала американку Аманду Анісімову (№39 WTA).

Рим. Перше коло
Еліна Світоліна (Україна) - Аманда Анісімова (США) - 2:6, 6:3, 6:4

Матч розпочався з двох виграних геймів Світоліної, після чого американка повністю захопила ініціативу. Анісімова оформила два брейки підряд, після чого Еліна і зовсім кинула грати в першому сеті, не вигравши жодного розіграшу за два гейми і отримавши приховану «баранку».

У другій партії стало вже набагато цікавіше. Аманда не дуже добре почувала себе на подачі, особливо під час другої. Світоліна цим користувалася і постійно заробляла і реалізовувала брейкпоінти. З рахунку 2:2 Світоліна оформила три брейки проти одного у суперниці і зрівняла рахунок за сетами.

У третій партії все йшло до впевненої перемоги українки, але в кінцівці були моменти хвилювання. З 2:5 Анісімова зробила 4:5 (30-30) і тільки після цього декілька разів помилилася, що допомогло Світоліній довести камбек до кінця. Гра вийшла не найкращою у виконанні обох тенісисток, але досвід і характер допомогли Еліні сьогодні перемогти. На наступний матч потрібно буде налаштовуватися значно інакше, в іншому випадку змагання для неї закінчаться дуже швидко.

Це була третя зустріч тенісисток, українка виграла вдруге.

У наступному раунді Світоліна зіграє проти іспанки Гарбінє Мугуруси (№12 WTA).

Нагадаємо, Світоліна двічі перемагала на змаганнях в Римі (2017 і 2018). У минулому році дійшла до чвертьфіналу.