АСПІЛІКУЕТА: «20-25 хвилин грали чудово. Класний гол забив Пулішич»

Капітан «Челсі» прокоментував нічию проти «Реала»

Капітан «Челсі» Сесар Аспілікуета прокоментував нічию проти «Реала» (1:1) у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів:

«Знали, що повинні грати максимально близько до свого найкращого рівня і сміливо діяли з перших хвилин. Не вистачало останнього пасу, який міг би дозволити нам виходити на більш вигідні позиції для взяття воріт, але в цілому ми зіграли добре.

Ми добре почали матч, перші 20-25 хвилин грали просто чудово, забили м'яч, могли забити більше. Суперник відігрався за рахунок стандарту. Знали, що матч буде важким. Це тільки половина шляху. У середу нас чекає ще одна непроста зустріч.

Знали, що повинні грати максимально близько до свого кращого рівня і сміливо діяли з перших хвилин. Не вистачало останнього пасу, який допоміг би виходити на більш вигідні позиції для взяття воріт, але в цілому ми зіграли добре.

Класний гол забив Пулішич. Він проявив неймовірну витримку. Він приголомшливий гравець і все ще молодий. Він продовжує рости та додавати. Я радий за нього, оскільки він дуже важливий для команди».