Луїш КАШТРУ: «Шахтар повністю домінував, у Зорі був один удар за тайм»

Головний тренер «помаранчево-чорних» - про поразку луганчанам

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував поразку в матчі з «Зорею» (0:1).

«Шахтар» повністю домінував, особливо останні десять хвилин, коли у нас було чотири хороших моменти. І потім, коли ми подумали, що нічия буде поганим результатом, ми ще й пропустили м'яч. Несправедливо, але ми повинні це прийняти і продовжити.

Ми показували дійсно дуже об'ємну роботу в атаці протягом всієї гри, крім періоду з 30-ї до 40-ї хвилини, коли у «Зорі» була величезна кількість кутових, штрафних. Це трохи притиснуло нас до своїх воріт, трохи відняло енергії.

У другому таймі у «Зорі» був один удар і він закінчився голом. Дуже болючий результат для нас, незважаючи на те, що ми провели дуже хорошу роботу протягом всієї гри», - сказав Каштру.

Володимир Клепач Джерело: Футбол 1/2/3