Луїш КАШТРУ: «Ми прекрасно знали, яке поле нам попадеться. Чудес не буває»

Наставник «Шахтаря» прокоментував нічию з «Колосом»

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру висловився про нічию з «Колосом» (0:0) в 14-му турі УПЛ.

Фахівець відзначив поганий стан газону на стадіоні «Динамо».

«Перший тайм повністю вдався. У нас було багато можливостей забити, ми повністю домінували. Другий тайм також почали добре. 15-20 хвилин показували себе гідно. Потім перестали контролювати гру, з кожним разом було все складніше домінувати в грі. Не змогли домогтися головного сьогодні - перемогти в грі. Друге місце в турнірній таблиці, звичайно ж, нас не влаштовує. Будемо продовжувати працювати і постараємося вибратися на перше місце.

Ми прекрасно знали, яке поле нам попадеться. Чудес не буває. Знали, що поле буде в поганому стані. Ми погодилися тут грати, адже на полі «Колоса» неможливо було провести поєдинок. Після вчорашнього матчу «Динамо» було зрозуміло, що поле не могло бути ідеальним. Але навіть з таким газоном у нас були можливості виграти. Ми весь час домінували, але мабуть неефективно», - сказав Каштру.

Нагадаємо, що між «Колосом» і «Шахтарем» було перенесено на 14-е лютого з Ковалівки до Києва через складні погодні умови у Київській області.

Максим Гаптар Джерело: Футбол 1/2/3