4-й тур Ліги Європи. День розгромів: хто вже вийшов до 1/16 фіналу?

26 листопада відбулися 24 матчі групового раунду Ліги Європи

26 листопада відбулися 24 матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи. Нижче наведені результати ігрового дня.

До 1/16 фіналу вже пробилися 4 команди: «Рома», «Арсенал», «Лестер» та «Хоффенхайм».

Луганська «Зоря» на виїзді переграла грецький АЕК (3:0). У господарів поля з перших хвилин грали українці - захисник Дмитро Чигринський і хавбек Євген Шахов, який був вилучений на 49-й хвилині.

У «Гента» в грі проти «Црвени Звєзди» (0:2) в основі вийшов Роман Безус та відіграв весь матч, А ось Роман Яремчук та Ігор Пластун в заявку на гру не потрапили через хворобу.

Захисник ЛАСК Євген Чеберко з лави запасних спостерігав, як його австрійська команда програла «Антверпену» (0:2).

Захисник Богдан Бутко вийшов в основі за «Лех», який програв у гостях «Стандарду» (1:2), та відзначився жовтою карткою. Його партнер по команді Василь Кравець з'явився на полі на 63-й хвилині.

У турецького «Сівасспора» в матчі проти «Карабаху» (3:2) черговим голом відзначився Оларенважу Кайоде, контракт якого належить донецькому «Шахтарю». Нігерієць забиває в кожному матчі ЛЄ по голу, і на його рахунку вже 4 м'ячі в 4 поєдинках. Українець Сергій Рибалка не потрапив до заявки турецької команди.

Ліга Європи 2020/21

4-й тур, 26 листопада, 19:55

Голи: Громов, 61, Кабаєв, Юрченко, 86 (пен).

Голи: Ель-Мусраті, 4, Пауліньо, 24, Франержіу, 90+1 - Барнс, 9, Томас, 79, Варді, 90+5.

Голи: Майєр, 60, Петкович, 75, Іванушеч, 90+1

Голи: Петрович, 2, Мілунович, 58.

Голи: Зубір, 8, Матич, 51 - Коне, 40 (пен), 79, Кайоде, 58.

Голи: Онгла, 28, Рафаелов, 53.

Голи: Бамба, 65, Кастільєхо, 46.

Голи: Пешич, 47 - Баена, 45.

Голи: Пепе, 50, Нельсон, 55, Балгун, 83.

Голи: Баумгартнер, 77, Крамарич, 89 (пен).

Голи: Ханко, 27, Юліш, 38, 80, Плавшич, 90+4 - Едуард, 15.