Результати 2-го туру Ліги Європи. Фіаско Гента, Тоттенхема і Фейєноорда

29 жовтня відбулися 24 матчі 2-го туру групового раунду Ліги Європи

29 жовтня відбулися 24 матчі 2-го туру групового раунду Ліги Європи. Нижче наведені результати ігрового дня.

Шість груп (від G до L) розпочали свої матчі о 19:55, а ще шість (від A до F) - о 22:00 за київським часом. Луганська «Зоря» вдома програла португальському клубу «Брага» (1:2). Сенсаційних поразок зазнали англійський «Тоттенхем» та нідерландський «Фейєноорд».

Хавбек грецького АЕК Євген Шахов відіграв 86 хвилин у матчі проти «Лестера» (1:2). Його партнер по команді Дмитро Чигринський не був включений до заявки на матч через травму.

В основі «Гента» вийшли на поле Роман Яремчук (провів 69 хвилин) і Роман Безус (замінений на 56-й хвилині). При цьому Яремчук не реалізував пенальті у ворота «Хоффенхайма» (1:4). Ігор Пластун весь матч залишався у запасі.

Захисник ЛАСК Євген Чеберко з лави запасних спостерігав, як його австрійська команда обіграла «Лудогорець» (4:3).

У турецького «Сівасспора» голом в матчі проти «Маккабі» Т-А (1:2) відзначився Оларенважу Кайоде, контракт якого належить донецькому «Шахтарю». Українець Сергій Рибалка не потрапив до заявки турецької команди.

Захисник Василь Кравець вийшов у основі за «Лех», який програв у гостях «Рейнджерсу» (0:1).