Ліга чемпіонів. Дебютна нічия в турнірі, перша поразка Ольборга

Чверть матчів туру перенесені на невизначений термін

Завершився п'ятий тур Ліги чемпіонів. Дивно, але тільки на п'ятому ігровому тижні було зафіксовано перший нічийний результат. Сильнішого не змогли виявити північномакедонський «Вардар 1961» і португальський «Порту». Майже весь матч на майданчику точилася рівна боротьба, а в другому таймі і зовсім жодна з команд не могла відірватися в рахунку більш ніж на два м'ячі. У підсумку зустріч завершилася бойовою нічиєю - 25:25.

Знову продовжує програвати французький «ПСЖ». Цього разу одного з фаворитів турніру обіграв польський чемпіон «Віве Кельце» - 35:33. Справжнім могильником зіркових гостей став хорватський розігруючий польського клубу Ігор Карачіч, який закинув 13 м'ячів. Якщо так піде і далі, то «ПСЖ» всерйоз ризикує пролетіти повз стадію плей-оф.

У групі В відразу два матчі були перенесені через пандемію коронавірусу. У їхньому числі і поєдинок «Мотора» проти французького «Нанта». У відсутності гри запоріжців, погляди українських любителів гандболу були звернені на зустріч в Хорватії, де «Загреб» приймав «Цельє». Гості зі Словенії розгромили господарів майданчика з рахунком - 30:22 і закріпилися на шостому місці. Судячи з усього, саме «Цельє» стане основним суперником запоріжців за місце в плей-офф.

Першої поразки в Лізі чемпіонів зазнав «Ольборг». Данці добре розпочали турнір, але на своєму майданчику були декласовані німецьким «Кілем» - 23:31. Доля зустрічі була вирішена вже в першому таймі, який гості виграли на вісім м'ячів, а в другому спокійно втримали свою перевагу. Одинадцять м'ячів в ворота свого колишнього клубу закинув норвезький розігруючий «Кіля» Сандер Сагосен.