1-й тур Ліги Європи. Всі результати: 6 м'ячів Байєра, 5 голів Вільярреалу

Абсолютно всі українські футболісти в цей чорний четвер програли

22 жовтня 48 команд розпочали боротьбу в груповому раунді Ліги Європи. 24 матчі відбулися ввечері по всьому континенту.

Перші шість груп розпочали свої матчі о 19:55, а інші шість - о 22:00 за київським часом. Луганська «Зоря» програла на виїзді англійському клубу «Лестер» (0:3).

Нижче наведені всі результати ігрового дня, який приніс багато цікавих результатів. Німецький «Байєр» розгромив французьку «Ніццу» з рахунком 6:2. Іспанський «Вільярреал» забив 5 голів у ворота турецького «Сівасспора» (5:3).

Головною сенсацією ігрового дня стала поразка «Наполі» від АЗ «Алкмаар» (0:1). Хет-триками відзначилися Дарвін Нуньєс у «Бенфіки» та Юсуф Язиджі у «Лілля».

Абсолютно всі українські футболісти в цей чорний четвер програли.

Захисник Василь Кравець вийшов на заміну на 74-й хвилині за «Лех», який поступився «Бенфіці» (2:4).

Захисник грецького АЕК Дмитро Чигринський відіграв 61 хвилину в матчі проти «Браги» (0:3). Його партнер по команді Євген Шахов провів на полі весь поєдинок.

Форвард «Гента» Роман Яремчук відіграв всі 90 хвилин і запам'ятався лише жовтою карткою в матчі проти «Слована» Ліберец (0:1). Ігор Пластун вийшов на заміну на 87-й хвилині, а Роман Безус залишився в запасі.

Захисник ЛАСК Євген Чеберко з лави запасних спостерігав, як його австрійська команда програла в гостях «Тоттенхему» (0:3).

У турецького «Сівасспора» голом в матчі проти «Вільярреала» (3:5) відзначився Оларенважу Кайоде, контракт якого належить донецькому «Шахтарю». Українець Сергій Рибалка не потрапив в заявку турецької команди через травму коліна.

Ліга Європи 2020/21

1-й тур, 22 жовтня

Група A

Голи: Рондон, 53, Дяк, 74 (пен).

Голи: Нсаме, 14 - Перес, 69, Кумбулья, 74

Група B

Голи: Маррей, 35 - Хуссейн, 62, Омойжуанфо, 72.

Голи: Фунтас, 51 - Давид Луїс, 70, Обамеянг, 74.

Група C

Голи: Амірі, 11, Аларіх, 16, Діабі, 61, Бельарабі, 83, Вірц, 87 - Гуїрі, 31, Клод Моріс, 90.

Голи: Агудело, 45, Аколатсе, 86, 88 - Провід, 75.

Група D

Голи: Ісхак, 15, 49 - Піца, 9 (пен.), Нуньєс, 42, 60, 90+3.

Група G

Голи: Медісон, 29, Барнс, 45, Іхеаначо, 67.

Голи: Галено, 44, Пауліньо, 78, Орта, 88.

Група H

Голи: Дочкал, 47 - Язиджі, 45+1, 60, 75, Іконе, 66.

Голи: Ельюнуссі, 76 - Круніч, 14, Діас, 42, Хауге, 90+2.

Група I

Голи: Кубо, 13, Бакка, 20, Фойт, 57, Пако, 74, 78 - Кайоде, 33, Ятарабе, 43, Градель, 64.

Гол: Коен, 10.

Група J

Голи: Лукас, 18, Андраде, 27 (автогол), Сон Хон Мін, 84.

Голи: Ігіньо, 46 - Геркенс, 63, Рафаелов, 70.

Футбол | 06 травня 2024, 06:00 4

У підопічних Юрія Максимова у разі перемоги ще збережуться шанси на бронзові нагороди