ГВАРДІОЛА: «У Лізі чемпіонів потрібно бути ідеальним, ми цього не зробили»

Головний тренер «Манчестер Сіті» прокоментував поразку в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував поразку в чвертьфіналі Ліги чемпіонів від «Ліона» (1:3).

«Що сталося, те сталося. Коли-небудь ми таки подолаємо чвертьфінальний бар'єр. Друга половина поєдинку пройшла нормально, і у мене було відчуття, що ми граємо краще за суперника. Але в Лізі чемпіонів потрібно бути ідеальним, а ми цього не зробили. Ми створили більше моментів. Статистику ще не бачив - робили все для перемоги, тільки не забили більше.

Зараз йдемо у відпустку, але вона буде короткостроковою. Нам потрібно знову повернутися на переможний шлях. Ми заслужили перемогу в Лізі чемпіонів в останніх сезонах, але не зробили цього. Одного разу у нас це вийде».