Вдала оренда. Мудрик допоміг Десні розгромити молодіжку Шахтаря

Чернігівський клуб здобув чергову перемогу на тренувальному зборі

У суботу, 15 серпня, чернігівська «Десна» провела черговий контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону.

Команда Олександра Рябоконя помірялася силами з молодіжкою донецького «Шахтаря» і здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Варто відзначити, що один з голів на рахунку орендованого у «Шахтаря» хавбека «Десни» Михайла Мудрика. На 63-й хвилині 19-річний гравець вивів «сіверян» вперед.

Цікаво, що Мудрику вдалося відзначитися через дві хвилини після виходу на заміну. Михайло забиває у другому спарингу поспіль.

Контрольний матч

«Десна» - «Шахтар» U-21 - 4:1
Голи:
Хльобас, 12, Мудрик, 63, Гуцуляк, 78, Будківський, 81

«Десна»: Паст (Литовка, 46), Пінчук (Старенький, 61), Імереков (Дем'яненко, 85), Гітченко, Мостовий (Мудрик, 61), Домбровський (Арвеладзе, 68), Волков (Картушов, 46), Калітвінцев (Гуцуляк, 46), Шевцов (Беліч, 46, Філіппов, 77), Дегтярьов (Будківський, 46), Хльобас (Тотовицький, 61).

Літнє міжсезоння клубів УПЛ: розклад і результати контрольних матчів

Денис Шаховець Sport.ua
По темі:

Футбол | 03 червня 2024, 19:00 4

«Синьо-жовті» проведуть перший контрольний матч у рамках підготовки до Євро-2024