Клубний рейтинг УЄФА. Шахтар обігнав Челсі і Рому і вже 14-й у Європі

Київське «Динамо» – на 26-й позиції в рейтингу найкращих команд

10 і 11 серпня відбулися чвертьфінальні матчі Ліги Європи, і зазнав змін клубний рейтинг УЄФА.

За рахунок впевненої перемоги «Шахтаря» над швейцарським «Базелем» (4:1) донецький клуб випередив італійську «Рому» (80 очок) та англійський «Челсі» (83 очки).

«Шахтар» за чвертьфінальний матч додав в свою скарбничку відразу 4 очки (3 пункти зараз нараховують за перемогу в одноматчевому протистоянні + 1 бонус за вихід у півфінал).

Набравши 84 очки, «Шахтар» тепер займає 14-те місце в Європі. Київське «Динамо» - на 26-й позиції (55 очок).

Крім того, участь у півфіналі (суперник, «Інтер», знаходиться на 39-му рядку), що складається з одного матчу, автоматично дасть ще 1 очко як мінімум, і «гірники» точно зможуть наздогнати (а може, й обігнати) «Боруссію» Д і «Тоттенхем».

На стадії півфіналів єврокубків поточного сезону донецький клуб став єдиним представником від країн, що не входять до топ-5 (Іспанія, Англія, Італія, Німеччина, Франція).

Див. також: Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Є 9-та позиція! Україна випередила Нідерланди