Що далі? Вже відомий суперник для Зінченка і Ман Сіті в 1/4 фіналу ЛЧ

Чвертьфінальний матч команди Гвардіоли відбудеться 15 серпня у Лісабоні

Визначилася ще одна пара наступного раунду Ліги чемпіонів. В 1/4 фіналу зіграють «Манчестер Сіті» і «Ліон».

Цей чвертьфінальний матч відбудеться 15 серпня в Лісабоні на стадіоні «Жозе Алваладе».

Така конфігурація чвертьфіналу визначилася після того, як «Манчестер Сіті» завдав повторну поразку «Реалу» (два рази по 2:1), а «Ліон» за рахунок гола на чужому полі сенсаційно взяв гору в протистоянні з «Ювентусом» (1:0 вдома, 1:2 в гостях).

Всі чвертьфінали, півфінали та фінал відбудуться на двох стадіонах, «Бенфіки» і «Спортинга» в португальському Лісабоні. На всіх стадіях далі команди гратимуть по одному матчу.

Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років