ОФІЦІЙНО. Яворський і Фомін покинули Маріуполь

У клубі почалася чистка

31-річний захисник «Маріуполя» Сергій Яворський та 34-річний нападник Руслан Фомін стали вільними агентами. Контракт футболістів з клубом завершився і сторони прийняли рішення не продовжувати угоди.

Яворський дебютував за азовців 19-го липня 2007 року і з перервами виступав до серпня 2020 року. В цілому Сергій провів у Маріуполі 10 сезонів, зіграв 228 матчів і забив 8 голів.

Фомін виступав в «Маріуполі» з 2011 року (з перервами) і в цілому провів 7 сезонів. У 105 матчах в елітному дивізіоні забив 25 м'ячів.

Минулий сезон 2019/20 «Маріуполь» завершив на восьмій сходинці в турнірній таблиці УПЛ, завдяки чому грав в плей-офф за путівку в Лігу Європи. Команді Бабича вдалося дістатися до фіналу, але у вирішальному матчі «Маріуполь» програв «Колосу» (0:1).

Нагадаємо, раніше «Маріуполь» покинув головний тренер Олександр Бабич.

Денис Шаховець Джерело: ФК Маріуполь