Євген ПІСОЦЬКИЙ: «Суддя вирішив вилучити тренера Демченка, це його право»

Помічник головного тренера «Металіста 1925» пояснив поразку від «Миная»

Помічник головного тренера «Металіста 1925» Євген Пісоцький прокоментував поразку своєї команди (0:1) від «Миная» в матчі 23-го туру Першої ліги:

«Це була гарна гра двох команд, які претендують на високі місця в турнірній таблиці. Ми повинні реалізовувати моменти, щоб доводити матч хоча б до нічийного результату. Я вважаю, що якби ми реалізували момент на перших хвилинах при виході один в один, а також на початку другого тайму два флангових простріли, то гра склалася б по-іншому.

Маємо те, що маємо. Ми не засмучуємося, ми на правильному шляху - граємо в хороший атакуючий футбол. Рухаємося у правильному напрямку.

Вилучення головного тренера Андрія Демченка? Це емоції - одна жовта, друга. Суддя вирішив вилучити тренера. Це його право».

Микола Степанюк Джерело: Футбол 1/2/3