ВІДЕО. Не витримали нерви. Як Хачеріді підвів команду, вдаривши суперника

Український захисник «Динамо-Брест» зробив відмашку ногою в неігровому епізоді

Український захисник брестського «Динамо» Євген Хачеріді був вилучений з поля в гостьовому поєдинку 5-го туру чемпіонату Білорусі у Вітебську. Покарання було видано за відмашку ногою в епізоді, який вже був заграний.

За 5 хвилин до кінця матчу Євген не стримав нерви та вдарив суперника, який не володів м'ячем. Суддя показав українцеві червону картку та вказав на 11-метрову позначку.

Форвард з Молдови Іон Ніколаеску чітко реалізував пенальті для господарів поля на 86-й хвилині та приніс перемогу «Вітебську» (1:0).

Тепер брестське «Динамо», за яке виступають українці Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок, замикає топ-10 з 7 очками в активі. Втім, від лідерів команду відділяє лише три очки, оскільки щільність в турнірній таблиці дуже висока.

Відео фолу Євгена Хачеріді (відмашка ногою), 85 хв.

Фол Хачеріді та пенальті Ніколаеску, 86 хв.