ЧС-2020 з біатлону. Фуркад виграв золото в індивідуальній гонці

Українські біатлоністи не потрапили в топ-30

У середу, 19 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Всі українці допустили по чотири промахи. Сергій Семенов показав найкращу в нашій команді швидкість на лижні і зайняв 31 місце. Також в залікову зону потрапив Артем Прима - 36-й результат. Руслан Ткаленко і Антон Дудченко опинилися за межами топ-40.

Переможцем індивідуальної гонки став Мартен Фуркад. Для француза це 12-е золото чемпіонатів світу в кар'єрі. Мартен повторив досягнення німкені Магдалени Нойнер і норвежця Еміля Хегле Свенсена. Більше золотих медалей на чемпіонатах світу тільки у норвежця Уле Ейнара Бьорндалена, він виграв 20 нагород.

Срібну медаль завоював норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо, з двома промахами він програв Фуркаду трохи менше хвилини. Австрієць Домінік Ландертінгер, як і Мартен, заробив лише одну штрафну хвилину і сенсаційно став бронзовим призером. Для Австрії це перша медаль чемпіонату світу-2020.