Формат Матчу зірок НБА змінили на честь Кобі Брайанта

Гра пройде за іншими правилами

НБА оголосила про радикальні зміни регламенту Матчу всіх зірок НБА 2020 року. Ліга вирішила це зробити в пам'ять про легенду НБА Кобі Брайанта.

Нагадаємо, що 26 січня гелікоптер із Брайантом на борту розбився в місті Калабасос. Брайант, його 13-річна донька і ще 7 людей загинули на місці.

Перші три чверті будуть Матчу зірок починатися з рахунку 0:0. Таким чином, в кожній з чвертей буде переможець. Четверта чверть не буде лімітована звичними 12 хвилинами. Замість цього в лізі вирішили встановити позначку за набраними очками.

Фінальний результат буде сформований за допомогою складання всіх набраних очок за попередні три чверті кожної команди і додатком 24 очок. Нагадаємо, під 24-м номером виступав Кобі Брайант.

Крім того, кожна з команд отримає право вибирати благодійні організації, в які буде перераховано допомогу. За перемогу в чверті команда зможе перерахувати $ 100 тис., А за перемогу в матчі - $ 200 тис.

Максим Гаптар Джерело: НБА
По темі:

Футбол | 20 травня 2024, 07:42 8

Артем із 21 м'ячем більше не лідер, у Александера на рахунку 23 голи після 37-го туру