У бій йдуть воротарі! Голкіпер Динамо вперше зіграв як центрфорвард

Владислав Кучерук замінив травмованого автора дубля Ібрагіма Каргбо

Голкіпер київського «Динамо» Владислав Кучерук вперше зіграв за біло-синіх в якості центрфорварда.

Підопічні Олексія Михайличенка завершили першу частину зборів в Туреччині перемогою над «Кайратом» з Казахстану з рахунком 2:0.

Обидва голи забив новачок Ібрагім Каргбо, проте в епізоді з другим голом отримав травму і був змушений залишити поле за допомогою лікарів.

Судячи з телекартинки, тренерський штаб «Динамо» хотів випустити на заміну Георгія Цітаішвілі, який грав в першому таймі. Але суддя матчу заборонив робити таку зворотну заміну.

Оскільки у киян більше у запасі нікого не залишалося, на 85-й хвилині на поле в якості центрфорварда вперше вийшов голкіпер Владислав Кучерук.

Втім, за відведений час Владислав результативними діями не запам'ятався. Влітку 2019 року Кучерук став чемпіоном світу U-20 у складі збірної України.