Владислав ОСТРОУШКО: «У нас ще гра з Чехією. Будемо грати на перемогу»

Гравець збірної України - про поразку Австрії (30:34) у другому матчі чемпіонату Європи

Збірна України поступилася і в другому поєдинку на континентальній першості. У першому матчі нашій команді зовсім трохи не вистачило в зустрічі з Північною Македонією, а в другому - в останній п'ятихвилинці «синьо-жовтих» обіграли австрійці. Про причини невдач розповів лівий напівсередній збірної України Владислав Остроушко.

«Останні 5 хвилин треба було грати «до вірного». Але вийшло не так, як хотіли. Не скажу, що щось психологічне, просто ось так вийшло. Були спірні моменти, хочу переглянути декілька епізодів.

Хочу сказати всій команді дякую, билися всі без винятку від першої до останньої хвилини зустрічі. Саме в таких іграх зростає команда. Є ще одна гра, сподіваємося на краще і будемо грати тільки на перемогу.

Тотально ми не поступалися, йшли рівно. Були моменти, коли могли переламати хід гри. В кінці вийшло так, що багато пропустили, багато не забили, не реалізували, допустили багато помилок. Гандбол такий вид спорту, хто менше допустив помилок, той і перемагає», - сказав Остроушко.

У третьому турі збірна України зіграє з Чехією. Поєдинок у вівторок, 14 січня.

Сергій Циба Джерело: Федерація гандболу України