ВІДЕО. Лунін виграв серію пенальті за Вальядолід в Кубку Іспанії

Український голкіпер відмінно проявив себе в матчі проти «Марбельї»

Український воротар «Вальядоліда» Андрій Лунін виграв серію пенальті в гостьовому матчі 1/32 фіналу Кубка Іспанії проти «Марбельї».
Лунін відмінно проявив себе, не раз рятуючи свою команду. Але на 39-й хвилині матчу український голкіпер не впорався з дальнім ударом суперника, гол забив Пауло Вітор. «Вальядолід» зумів зрівняти рахунок в кінцівці другого тайму.
Українець став героєм серії пенальті. Лунін двічі не дозволив м'ячу потрапити у ворота (перший удар був виконаний «паненкою»), і його команда виграла матч (1:1, пен. 4:1).
Кубок Іспанії. 1/32 фіналу
«Марбелья» - «Вальядолід» - 1:1 (пен. - 1:4)
Голи: Пауло Вітор, 39 - Енес Унал, 86.
«Вальядолід»: Лунін - Порро (де Фрутос, 103), Фернандес, Салісу, Корраль Гарсія - Ервіас (Плано, 68), Мічел, Феде, Рубіо (Агуадо, 82) - Унал, Рамірес (Гвардіола Наварро, 68).
Пенальті: Енес Унал (0:1), Еліас Перес (не забив), Гвардіола Наварро (0:2), Дані Перес (не забив), Оскар Плано (0:3), Оскар Гарсія (1:3), Альваро Агуадо (1:4).