Юрген КЛОПП: «Нам було складно в матчі з Вулверхемптоном»

Головний тренер «Ліверпуля» – про перемогу в 20-му турі АПЛ

Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Вулверхемптоном» (1:0) в матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги.
«Матч був важким. Якщо чесно, я цього і чекав. У Нуно неймовірні хлопці! Вони здорово грають протягом всього сезону, у них Ліга Європи, вони звикли до важкого графіку. У першому таймі ми контролювали гру, забили м'яч. Все було добре. Для нас було очевидно, що наш гол був забитий правильно. Скасований гол «Вулверхемптона» я не бачив.
Вони були налаштовані битися, намагалися зловити момент. Нам було складно. У другому таймі вони пресингували вище, а ми не змогли правильно відреагувати. Я радий, ми виграли. Виграти таку кількість матчів нелегко. Всі щасливі. З новим роком!»- сказав Клопп.
Денис Шаховець Джерело: Sky Sports