Молодіжка України розгромно поступилася Угорщині

Угорці виявилися набагато сильніше за нашу команду

Сьогодні в Броварах стартував молодіжний чемпіонату світу в Дивізіоні 1B. У першому матчі суперником збірної України були однолітки з Угорщини.
Тільки в першому періоді на майданчику точилася більш-менш рівна гра, але угорці все ж вийшли вперед на останній хвилині. Відразу після перерви нашій команді зусиллями Архипенко вдалося зрівняти рахунок, але радість української дружини була недовгою. Уже через кілька десятків секунд угорці знову вийшли вперед і не упускали своєї переваги до закінчення зустрічі, закинувши в ворота Артура Огаджаняна ще три шайби. Рахунок 1:5 міг бути і більшим, але в багатьох моментах нашу команду виручив голкіпер.
Завтра на турнірі буде вихідний день, а свій наступний матч збірна України проведе проти французів, які сьогодні обіграли Естонію з рахунком 6:1.
Молодіжний чемпіонат світу. Дивізіон 1 B
Україна U-20 - Угорщина U-20 - 1:5
Голи: Архипенко (22) - Ковач (20), Немет (22), Верташ (32), Амбруш (33), Дезсі (57)
Україна U-20:
воротар:
Артур Оганджанян
захисники:
Михайло Васильєв, Сергій Логачов, Богдан Грицюк, Микита Кругляков, Денис Матусевич, Артур Чолач, Євген Ратушний
нападники:
Євген Абаджян, Станіслав Садовиков, Владислав Брага, Богдан Середницький, Ярослав Панченко, Артем Целогородцев, Фелікс Морозов, Олександр Пересунько, Олексій Сиротенко, Денис Архипенко, Дмитро Даниленко, Гліб Кривошапкин, Артем Матейченко
УКРАЇНА U 20 - УГОРЩИНА U 20. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Андрій Ковальов Sport.ua
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді