Віктор ЛЕОНЕНКО: «Колос можна назвати Вімблдоном»

Спеціаліст підбив підсумки розгромної перемоги «Шахтаря» в матчі УПЛ (6:0)

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко прокоментував перемогу «Шахтаря» над «Колосом» (6:0) в поєдинку 11-го туру УПЛ.
«Вже на другій хвилині Мигунов показав, що «Колос» вийшов із хвилюванням. Тут треба відзначати не «Шахтар», а дії гравців «Колоса». Реально можна команду назвати «Вімблдоном», тому що 6:0 - тенісний рахунок. Шкода, що Тайсон не забив три. А «Колос» потрібно відзначити, що в другому таймі було видно, що нема чого боятися і реально могли забити два.
Коли в Шахтарі був Фонсека, ми говорили, що треба проводити ротацію складу, пробувати нових гравців. А він би зараз сказав: так, обіграли, не пропустили, був дуже складний матч, підняли дух», - зазначив Леоненко.
Михайло Шаповалов Джерело: Футбол 1/2/3