Зінченко виграв лише 38% єдиноборств в обороні проти Тоттенхема

Українець виявився не таким ефективним в боротьбі за м'яч, як зазвичай

Український легіонер «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко провів не найкращий свій матч за «городян» напередодні в рамках другого туру АПЛ-2019/20 проти «Тоттенхема» (2:2).
За 98 хвилин чистого ігрового часу, які Зінченко провів на полі, він взяв участь в 8 єдиноборствах в обороні, вигравши лише 3 з них (38%). Це значно гірше, ніж аналогічний показник українця в першому турі турніру, коли Зінченко спромігся виграти 86% захисних єдиноборств в поєдинку проти «Вест Хема» (5:0).
Крім того, в минулому розіграші АПЛ в середньому на рахунку Зінченка було по 8 єдиноборств в обороні в кожному поєдинку при 70% виграних дуелей.
Нагадаємо, що в матчі проти «Тоттенхема» перервалася унікальна серія, в рамках якої «Манчестер Сіті» завжди перемагав в іграх чемпіонату Англії, коли на поле знаходився Зінченко.
Також відзначимо, що українець став одним з найгірших в складі своєї команди за оцінками авторитетного порталу WhoScored.