Іван ТРУБОЧКІН: «Гра з Дніпром-1 не відображає рівень Олімпіка»

Захисник донецького клубу – про поразку в першому турі УПЛ

Захисник «Олімпіка» Іван Трубочкін прокоментував поразку від «Дніпра-1» (0:2) в першому турі української Прем'єр-ліги:
«Чомусь на перших хвилинах ми не показали належного рівня концентрації. Складно сказати з чим це пов'язано. Може, злякалися, може перегоріли...
Ми провалили перші 10 хвилин. Тільки після того як рахунок став 2:0, команда прокинулася і змогла вирівняти гру.
У другому таймі ми повністю переграли суперника. Ця гра не відповідає рівня нашої команди. У нас великий потенціал. Потрібно трохи часу.
Багато нових футболістів, новий тренер. Ми всі потроху притираємося один до одного. Упевнений, вже в наступному матчі ми будемо виглядати набагато краще. Про свій дебют міркувати не хочу. Який сенс якщо команда програла?», - сказав Трубочкін.
Денис Шаховець Джерело: ФК Олімпік Донецьк