Мирослав СТУПАР: «Пенальті у ворота Карпат призначений справедливо»

Спеціаліст поділився думками про рішення арбітра Віктора Копієвського на користь «Динамо»

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар оцінив суддівство арбітра Віктора Копієвського в матчі 1-го туру УПЛ «Карпати» - «Динамо» (0:2).
«Віктор Копієвський, незважаючи на всю критику, яка обрушилася на нього за підсумками минулого сезону, провів першу гру нового чемпіонату на належному рівні. Картки роздавав справедливі, хоча в матчі не було належної «заруби».
Можна говорити про помилку асистента Трехліба на 18-й хвилині, коли Бєсєдін зліва отримав м'яч і міг вискочити в штрафну. Трехліб безпідставно зірвав атаку. На 28-й хвилині Вакуленко зіграв головою, а м'яч потрапив в надпліччя Кендзьорі. Поляк прибирав руки за спину, тому апеляції гравців «Карпат» щодо гри рукою були безпідставними. До того ж, була мала відстань, з якої прилетів м'яч.
Одинадцятиметровий у ворота «Карпат» призначений справедливо», - зазначив Ступар.
Михайло Шаповалов Джерело: UA-Football