Харлан виграла золото чемпіонату Європи, Світоліна програла на траві

Главные новости за 17-е июня на Sport.ua

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за понеділок, 17-е червня.
1. Українка Харлан виграла чемпіонат Європи в жіночій шаблі. У фіналі українка переграла француженку Манон Брюне з рахунком 15:12.
2. Бірмінгем. Світоліна почала трав'яний сезон з поразки. Найкраща українська тенісистка програла Маргариті Гаспарян.
3. Лунін стане дублером Куртуа в мадридському Реалі. При цьому Кейлор Навас і Лука Зідан, швидше за все, покинуть команду.
4. Технічний директор Генка звинуватив Малиновського в тиску на клуб. У бельгійському клубі впевнені в своїй правоті.
5. Танці на склі, танці не для слабких. Sport.ua - про долі гравців, які стали віце-чемпіонами і чемпіонами Європи в 2006 і 2009 роках.
6. Підсумки сезону УПЛ. Топ-7 розчарувань. Бутко, Кадар, Папа Гуйє і інші футболісти, для яких було б краще забути минулий сезон.
7. Анна Музичук посіла друге місце в Турнірі претенденток. Переможницею турніру стала росіянка Олександра Горячкіна.
8. Перемога Фугльсанга, травма Фрума. Підсумки тижня в велоспорті. Sport.ua підбиває підсумки тижня в шосейному велоспорті.
9. Київському Динамо приписують інтерес до польського захисника. Матеуш В'єтеска грає за «Легію» і молодіжну збірну Польщі.
10. Ястремська виграла перший парний матч в Бірмінгемі. Українка в дуеті з китаянкою Ван Цян переграла першу сіяну пару.