ШАРАН: «Динамо заслужено перемогло, але ми заслужили на один гол»

Головний тренер «Олександрії» - про поразку в останньому турі чемпіонату

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран підбив підсумки матчу проти київського «Динамо» (0:2) в заключному, 32-му турі чемпіонату України.
«Ми непогано діяли в першому таймі, але після перерви, думаю, всі бачили, що ми підсіли фізично. Але найголовніше: якщо команда хоче добиватися успіху, то їй необхідний певний рівень майстерності. Це те, чого нам сьогодні не вистачило.
«Динамо» заслужено перемогло, але і ми заслуговували одного забитого м'яча. Однак це футбол. І, повторюся, майстерність футболістів. Будемо над цим працювати і підсилювати склад. Сподіваюся на керівництво клубу, до якого обов'язково звернуся з відповідним проханням. Адже нас чекає груповий турнір Ліги Європи», - сказав Шаран в коментарі телеканалу «Футбол 2».
Володимир Клепач Джерело: Динамо Київ від Шурика