Аді ХЮТТЕР: «У Айнтрахта крутий характер»

Наставник німецького клубу поділився враженнями про зустріч із «Челсі» у першому матчі 1/2 фіналу ЛЄ

Головний тренер «Айнтрахта» Аді Хюттер підбив підсумки першого поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи проти «Челсі» (1:1).
«Звичайно, дуже прикро було пропустити перед самою перервою, хоча тиск «Челсі» на наші ворота все наростав. У другому таймі нам приблизно 30 хвилин довелося бігати без м'яча. Але що мене порадувало - як ми побігли забивати другий м'яч наприкінці зустрічі. У нашої команди крутий характер.
Атмосфера на стадіоні знову була неймовірною. У першому таймі ми стрибнули вище голови і точно заслужили відкрити рахунок.
З нетерпінням чекаємо поєдинку в Лондоні. Ми переконані, що моменти там у нас будуть», - зазначив Хюттер.
Матч-відповідь півфіналу Ліги Європи «Челсі» - «Айнтрахт» відбудеться у четвер, 9-го травня, о 22:00 за київським часом.