Барселона не без проблем обіграла Реал Сосьєдад

Переможний м'яч у каталонців на рахунку Альби

У матчі 33-го туру іспанської Прімери «Барселона» на своєму полі обіграла «Реал Сосьєдад» з рахунком 2:1 і знову відірвалася «Атлетіко», який йде другим, на 9 очок. Каталонці довго зволікали, володіли перевагою, але моментів біля воріт Рульї практично не створювали. Гості ж могли відкрити рахунок на 36-й хвилині, але тер Штеген врятував «Барсу» після удару Пардо. І все ж на перерву господарі пішли ведучи в рахунку. На 44-й хвилині після подачі кутового підключився до атаки Лангле головою відправив м'яч під поперечину.
І в другому таймі гра проходила в схожому ключі. Баскам вдалося зрівняти рахунок на 61-й хвилині, Хуанмі перетворив в гол відмінну передачу з глибини поля і пробив повз тер Штегена. Однак, радість гостей тривала недовго. Вже через дві хвилини Альба забив переможний гол у ворота Рульї і встановив остаточний рахунок. У час, що залишився гравці «Барселони» контролювали хід матчу і не дозволили супернику нічого створити біля своїх воріт.