Віктор КОВАЛЕНКО: «Був впевнений, що заб'ю пенальті»

Хавбек «Шахтаря» - про перемогу над «Динамо» у чвертьфіналі Кубка України

Півзахисник «Шахтаря», який забив п'ятий післяматчевий пенальті в поєдинку з «Динамо» (1:1, 4:3 по пенальті), поділився емоціями після закінчення матчу.

«Я був упевнений, що заб'ю. Не знав, в який кут битиму: подивився на воротаря і вирішив. Ударив в правий від себе кут і добре, що забив.

У першому таймі у нас було багато браку, «Динамо» проводило хороші контратаки. Містер підбадьорив нас в перерві, трохи накричав, і ми вийшли на другий тайм зовсім іншими.

Вилучення Мораеса? Нам потрібно було перебудуватися, тому що трохи незрозуміло було, як грати. Вийшло, що дійшли до серії пенальті і виграли», - сказав Коваленко.

У півфінал Кубка України, крім «Шахтаря», вийшли «Інгулець», «Зоря» і «Дніпро-1».