ОФІЦІЙНО. 49-річний український тренер очолив іноземний клуб

Представник Азербайджану «Араз-Нахічевань» оголосив про призначення Андрія Демченка

У неділю, 4 січня, азербайджанський футбольний клуб «Араз-Нахічевань» оголосив про призначення на посаду головного тренера 49-річного фахівця з України Андрія Демченка.

Угода з українським спеціалістом укладена на 5 місяців з можливістю продовження ще на один рік.

Демченко, який розпочав свою діяльність в 2011 році, тренував клуби «Імекс», «Металург» (Запоріжжя), «Верес», «Львів», «Металіст 1925», «Буковина».

Очолював команду з Узбекистану «Обод», а також «Ділу», «Динамо» (Батумі) та «Женіс» у різні роки. Український фахівець прибуде до Баку найближчим часом. Додаткова інформація про помічників тренера з України буде надана пізніше.

«Араз-Нахічевань» відновить тренування 5 січня. Зимові канікули команда проведе в Баку. Під час підготовки планується провести три контрольні гри.

Нова команда Демченка посідає шосте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера на 11 балів. Раніше в чемпіонат Азербайджану перебрався ще один відомий український тренер Юрій Вернидуб, який очолив «Нефтчі» Баку (сьома позиція в елітному дивізіоні).

Микола Титюк Джерело: Instagram
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 07 сiчня 2026, 17:06 0

Оніщенко, Шаповалов, Хахльов, Опанасенко, Ходуля та Стрельцов розірвали контракти із СК Полтава