Один із найкращих боксерів сучасності заговорив про завершення кар'єри
Японський «Монстр» Наоя Іноуе поділився очікуваннями від поєдинку з Аланом Давідом Пікассо
- 26 грудня 2025, 21:57
- |
- 27 грудня 2025, 00:41
- 849
- 0
У суботу, 27 грудня, в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) відбудеться вечір боксу Ring V, головною подією якого стане бій абсолютного чемпіона світу Наої Іноуе з Японії та мексиканського претендента Алана Давіда Пікассо.
Напередодні цього протистояння японський «Монстр» поділився своїми очікуваннями від майбутнього протистояння, а також заговорив про можливе завершення кар'єри.
«Я не можу дозволити собі програти. Моя мотивація залежить від місця, яке я посідаю в дивізіоні. Я досягнув тих результатів, які мене задовольняють.
Проте тепер мені 32 роки і мої перспективи більш ніж зрозумілі. Ми говоримо про пенсію... Той факт, що я колись завершу кар'єру - на даному етапі кар'єри стає все очевиднішим.
Я виступаю в одному шоу з Дзюнто Накатані, тому вболівальники з величезним очікуванням чекатимуть наступного року. Тому я маю показати їм, що все ще перебуваю в грі. Наша спільна перемога - головний пріоритет.
Поки я виступаю на високому рівні і відчуваю гордість. Якщо це почуття задоволення починає зникати, ймовірно, саме тоді ти починаєш ставати слабшим. Як тільки ти перестаєш випробовувати себе, все закінчується», - підсумував Іноуе.