Мілан вилетів із Суперкубка – які аргументи знайшов Аллегрі
Массіміліано підбив підсумки поразки від Наполі
- 19 грудня 2025, 04:36
- |
- 19 грудня 2025, 04:37
- 342
- 1
Головний тренер «Мілана» Массіміліано Аллегрі підбив підсумки поразки від «Наполі» у півфіналі Суперкубка Італії (0:2).
«Це був матч, у якому обидві команди продемонстрували хороший рівень. Суперник надійніше зіграв у захисті та заслужено переміг. Ми вибули з Кубка та Суперкубка, тож тепер маємо якомога швидше повернутися в робоче русло.
Арбітри, на мою думку, відпрацювали добре. У моменті з першим пропущеним м'ячем ми повинні були діяти уважніше. В останніх матчах ми надто легко дозволяємо суперникам забивати, і це потрібно виправляти. Попри поразку, цей матч має стати для нас корисним досвідом, хоча, звісно, прикро програвати.
У нас були хороші моменти, але потрібно було рішучіше діяти у штрафному майданчику. У таких поєдинках усе вирішують помилки - в епізоді з першим голом ми припустилися хиби й двічі втратили м'яч, що й призвело до такого результату.
Нкунку? Він багато працює, і, можливо, забитий м'яч допоможе зрушити ситуацію з мертвої точки. Він лише три місяці в Італії, йому ще потрібно адаптуватися, але його якості дуже важливі, і ми маємо їх використовувати.
Якщо команда пропускає по два голи у трьох матчах поспіль, це означає, що потрібно щось змінювати. Чи гратимемо ми в чотири захисники? Один матч не повинен перекреслювати три місяці роботи.
Лише спокій допоможе нам досягти мети - фінішувати в першій четвірці. Ми не маємо втрачати впевненість, адже хороші результати не бувають випадковими», - сказав Аллегрі.